Черговий етап утилізації батарейок

ЕКО ДТЕУ

5 квітня в стінах КНТЕУ був проведений черговий етап акції по утилізації використаних батарейок.

Однією з найбільших екологічних проблем є зростання обсягів використаної електроніки та супутнього обладнання, серед яких особливу загрозу становлять відпрацьовані батарейки.

Батарейки – це хімічні джерела струму, елементи яких вступають у реакцію, що під дією заряду перетворюється на електричну енергію. Ці елементи є токсичними та небезпечними, оскільки містять:

- свинець (накопичується в нирках, спричинює нервові розлади, захворювання мозку);

- кадмій (є токсичним для легенів та нирок);

- ртуть (послаблює зір, слух, призводить до захворювань органів дихання, рухового апарату);

- нікель і цинк (спричинюють дерматити);

- луги (зумовлюють опіки слизових оболонок і шкіри).

ЕкоКлуб нагадує, що в головному корпусі університету вже декілька років знаходиться скринька для утилізації батарейок, і кожен бажаючий може використати її задля збереження навколишнього середовища та власного здоров'я.

04.04.2018
остання редакція 05.05.2018