Команда ФМТП КНТЕУ взяла участь у The ELSA Ukraine Moot Court Competition on WTO Law (Національних судових змаганнях з права СОТ)!

Команда ФМТП КНТЕУ "Persona grata" у складі: Кузьменюк Анни (3 курс), Храпіцької Тамари (3 курс), Яременко Наталії (1 курс ОС "Магістр") та тренера - доцента кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Гончаренко О. М. взяла участь у Перших Національних судових змаганнях з права СОТ.

Судові змагання спрямовані на підвищення стандартів розвитку практичного навчання та покращення професійних знань і навичок студентів-правників у сфері права Світової організації торгівлі. Командам була надана фабула справи щодо якої відбулися раунди як у ролі позивача, так і відповідача.

Студенти здобули унікальний досвід змагань та отримали практичні навички захисту інтересів держави в арбітражі СОТ.

06.05.2018
остання редакція 15.05.2018