logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Представники КНТЕУ взяли участь у засіданні робочої групи з наближення Закону України "Про захист прав споживачів" до норм ЄС

Загальна інформація

Представники КНТЕУ (перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Н. В. Притульська, завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, проф. Т. О. Гуржій, доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, к.ю.н., доц. Л. А. Микитенко) та Всеукраїнської федерації споживачів "ПУЛЬС" (Н. В. БородачоваА. І. Лига) взяли участь у засіданні робочої групи при Міністерстві економічного розвитку України з наближення Закону України "Про захист прав споживачів" до норм ЄС.

Учасники засідання розглянули широкий комплекс організаційно-правових питань захисту прав споживачів: 

  • перспективи імплементації актів Європейського Союзу з питань захисту прав споживачів у вітчизняну систему правового регулювання; 
  • створення механізмів досудового врегулювання споживчих спорів; 
  • захист прав споживачів у сфері електронної торгівлі; 
  • захист прав вразливих категорій споживачів; 
  • розробка нової редакції Закону України “Про захист прав споживачів” на основі Європейських стандартів та багато інших.

Результатом обговорення стало вироблення концептуального підходу до реформування законодавства України про захист прав споживачів. 

КНТЕУ дякує партнерам за співпрацю!

10.05.2018
42265
851
остання редакція 16.05.2018
Vega