Майстер-клас від ТОВ "ДТЕК": "Розкрий свій потенціал"

В рамках виконання Меморандуму про співпрацю між КНТЕУ та ТОВ "ДТЕК" та за сприяння кафедри економічної теорії та конкурентної політики 18 травня 2018 року з 13:30 до 15:30 в аудиторії Д-227 відбудеться майстер-клас для студентів  "Розкрий свій потенціал".

Майстер-клас проводитимуть бізнес-тренери Академії ДТЕК Анна Гончарук та Поліна Торопова, які мають багатий досвід тренерської роботи з питань розвитку навичок та підвищення особистої ефективності, ефективних комунікацій, неформального корпоративного розвитку, мистецтва ведення дебатів, переконання тощо. В числі їх клієнтів – ПрАТ "Київстар", Національна поліція України, ПУМБ, ПАТ "Миронівський хлібпродукт" та ін.

Ласкаво просимо до участі у майстер-класі!

13.05.2018
остання редакція 13.05.2018