Навчання фахівців з публічних закупівель

Для фахівців з публічних закупівель та співробітників КНТЕУ 15 та 16 травня 2018 року було проведено навчання (підвищення кваліфікації) за програмою "Публічні закупівлі". Захід було організовано та проведено в Інституті вищої кваліфікації.

Програма забезпечує отримання належного рівня знань для спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель (для учасників і замовників торгів) відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі". Слухачі під час навчання мали доступ до дистанційного курсу "Публічні закупівлі".

Заняття провела експерт у закупівлях, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Ткаченко Наталія Борисівна.

За підсумками навчання (підвищення кваліфікації) слухачі отримали іменний сертифікат КНТЕУ.

остання редакція 11.07.2018