logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відбулась Міжнародна конференція "Україна – стратегічний партнер Глобальної Пест Менеджмент Коаліції"

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась Міжнародна конференція "Україна – стратегічний партнер Глобальної Пест Менеджмент Коаліції".

У конференції 15 травня 2018 року взяли участь представники законодавчої та виконавчої влади, міжнародних організацій, науковці, теоретики і практики в сфері Пест Контролю та Пест Менеджменту, а також підприємці, інвестори, представники бізнесу тощо.

Захід відкрила перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Притульська Наталія Володимирівна. Разом з нею виступили Голова Правління ГО "УПКА" Кріводонов С. В. та Брильова І. А., - Голова Правління "ПРОФЕСІЙНІ ЖІНКИ ЄВРАЗІЇ В ПЕСТ МЕНЕДЖМЕНТІ".

В рамках заходу обговорювались наступні теми:

  • загальні проблеми біобезпеки та управління біоризиками в Україні;
  • створення засад у системі освіти та науки з Пест Контролю та Пест Менеджменту;
  • виклики і перспективи в сфері забезпечення продовольчої безпеки та здійснення заходів щодо стабілізації ринку продовольчих товарів, формування регіональних запасів, продовольчого зерна та плодоовочевої продукції в м. Києві;
  • Пест Менеджмент як важлива складова контролю та попередження харчових небезпек і ризиків;
  • технологічна сингулярність в Пест Менеджменті та ін.

В результаті конференції підписано меморандум про співпрацю та  налагоджено комунікації між бізнесом та профільними міжнародними громадськими організаціями з Пест Контролю та Пест Менеджменту для подальшої співпраці та обміну досвідом.

15.05.2018
456287
859
остання редакція 18.05.2018
456287