Міжнародний форум "Торгівля та сфера послуг: світові освітні та наукові тренди"

На онлайн-платформі  Київського національного торговельно-економічного університету за підтримки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених університету 16-17 травня 2018 року відбувся студентський міжнародний форум "Торгівля та сфера послуг: світові освітні та наукові тренди".

У роботі форуму брали участь близько 100 студентів, серед яких представники Білорусі, Великої Британії, Італії, Польщі, України.

Форум проходив у форматі дискусійних платформ за такими тематичними напрямами:

• торгівля та сфера послуг: освітній контент;
  • практична підготовка фахівців: сучасні тренди вітчизняного та зарубіжного досвіду;
  • студентська наука в умовах цивілізаційних змін;
  • європейські цінності глобального економічного простору;
  • підприємництво: традиції та модель економічного зростання.

Матеріали були представлені українською та англійською мовами в авторській редакції.

Протягом двох днів на онлайн-платформі було відкрито дискусійний майданчик з обговорення питань освітньої та професійної підготовки здобувачів ступеня вищої освіти, узагальнення результатів наукових досліджень студентів, формування у молоді європейських цінностей в умовах глобалізаційних викликів.

Бажаємо учасникам форуму творчої наснаги й подальших наукових звершень!

Матеріали форуму розміщено за посиланням.

остання редакція 11.07.2018