Травневий Eco-weekend

ЕКО КНТЕУ

19 травня по всій країні відбулися дві масштабні події, які невід'ємно пов'язані із Еко-напрямом. Перша подія - велопробіг, який охоплював десятки міст по всій Україні, у тому числі і Київ. Веломаршрути пролягали через найбільші площі та центральні вулиці міст, так у столиці шлях велосипедистів пролягав через Хрещатик, Європейську площу, Набеержне шоссе, Оболонь і Труханів острів. Дана акція була організована асоціацією велосипедистів України, з метою популяризації здорового образу життя та збереження навколишнього середовища. Всі бажаючі жителі міст приєднувались до колони велоспортсменів та своїм прикладом надихнули небайдужих до коросиних для себе і світу дій.

Одночасно із велопробігом відбувся щорічний фестиваль вуличної музики. Через проблеми із організацією, масштабність заходу зменшилася, навідміну від минулих років, але це не змінило заряд енергії та яскравість найкращого дня у році. Центральною локацією фестивалю була незмінна "Love music", організація якої у минулому році була покладена на плечі активістів ЕкоКлубу КНТЕУ. Дана локація була розташована на лісовій зоні із виглядом на західну частину столиці. Організація даного заходу виступила прикладом, не лише злагодженості та наснаги, а й була прикладом Еколоічності. Були задіяні контейнери для сортування сміття та еко-реклама. Єднання людини з природою мало велику кількість взаємодій, від музики до технічних еко-заходів.

ЕкоКлуб КНТЕУ висловлює вдячність організаторам заходів та закликає всіх бути небайдужими до навколишнього середовища!

19.05.2018
остання редакція 23.05.2018