День гостинності від кафедри журналістики та реклами

Кафедрою журналістики та реклами 23 травня 2018 року було проведено виїзний День гостинності для учнів Гімназії  №191 ім. П. Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва.

Супроводжуюча особа к.е.н. доцент Файвішенко Д. С. виступила з лекцією "Фірмовий стиль: тренди 2018", розповіла про стиль та ключові переваги навчання в КНТЕУ й запросила на День відкритих дверей, що відбудеться у межах заходів до Дня університету 26 травня об 11:00.

Чекаємо на майбутніх вступників у стінах Київського національного торговельно-економічного університету!

остання редакція 02.06.2020