Науково-практичний семінар "Університетське управління - поглиблення його культури і якості в університетах України та Молдови"

14-15 червня 2018 р. в КНТЕУ, корпус Д (ауд. Д-221) під егідою Університетського агенства франкофонії, посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та Київського національного торговельно-економічного університету відбуватиметься науково-практичний семінар - "Університетське управління - поглиблення його культури і якості в університетах України та Молдови".

остання редакція 24.05.2018