logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Квест в Metro Cash&Carry: участь та перемога студентів кафедри менеджменту

Загальна інформація

Уже рік як Recruitment Day об'єднує роботодавців та активну молодь по всій Україні, постійно розширюючи коло партнерів. Протягом року компанія отримала новий досвід та піднялася на нові сходинки розвитку.

22 травня 2018 року спільно із стратегічним партнером ТОВ "METRO Cash&Carry" компанія UGEN відсвяткувала відлік нового року проведенням цікавої події для студентської молоді – квесту! Компанія UGEN підготувала для учасників квесту виступ на тему: "Dream session – кар’єра моєї мрії", розкривши лише 20 найбільш активним студентам  секрети побудови власної кар'єри!

До програми заходу долучилися також студенти 3-го курсу 21-ї та 25-ї груп ФЕМП КНТЕУ під керівництвом доцента кафедри менеджменту Ніни Сичової. В першій частині події студенти мали можливість поспілкуватися із спікерами: начальником департаменту ціноутворення Дариною Лимар і менеджером з пошуку талантів Ярославом Герасименко. В другій частині студенти взяли участь у квесті, який дав їм можливість ознайомитися із особливостями роботи міжнародної рітейл компанії МЕТРО та дізнатися про тенденції кар'єрного росту.

За результатами квесту команда студенток у складі Софії Гаврилюк, Олени Грудняк, Поліни Рудакової та Владислави Сапожнікової стала переможцями та отримала  від керівництва компанії цінні подарунки.

Кафедра менеджменту щиро вітає студенток із перемогою, можливістю проявити креативні ідеї та прийняти інноваційні рішення! Бажаємо їм подальших успіхів та досягнень у навчанні та роботі та розвитку командних навичок!

22.05.2018
456287
930
остання редакція 29.05.2018
456287