logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Кафедра менеджменту активно долучається до святкування дня університету та відкритих дверей

Загальна інформація

Кафедра менеджменту активно долучилася до святкування Дня університету - 2018 та Дня відкритих дверей! Цього року форматом святкування була запланована зустріч із стратегічними партнерами кафедри, спонсорами та майбутніми слухачами МВА.

До свята активно залучилися постійні партнери кафедри менеджменту – комерційний директор ТОВ "УКТ" та "за сумісництвом" випускниця КНТЕУ 2015 року Катерина Фещук із презентацією продуктів компанії – партнера Google, директор з корпоративного навчання підприємства торгівлі ТОВ "ЕКО" Роман Сторчак із запрошенням до проходження практики та працевлештування випусників, фахівці відділу людських ресурсів ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет" (із частуванням смачними тістечками учасників свята).

На зустріч із кафедрою 26 травня 2018 року завітала також директор з персоналу компанії з продажу нерухомості "SAGA Development" Ольга Меженська (постійний партнер кафедри із 2014 року), а також начальник відділу продажу ПІІ "Тойота-Україна" Олексій Цивінський (випускник КНТЕУ 2004 року).

До проведення дня університету долучилися майже всі викладачі кафедри, в т.ч. підготували для гостей та абітурієнтів презентацію про викладацький склад кафедри, особливості навчання на різних освітніх програмах, навчальні дисципліни, що викладаються на кафедрі, місця роботи найбільш успішних випускників всіх років функціонування кафедри (із 1995 року!), взяли участь у рекламі навчання за програмою МВА, провели екскурсії університетом для відвідувачів.

Щиро дякуємо нашим партнерам, майбутнім абітурієнтам кафедри менеджменту та їх батькам за участь у святі та бажаємо подальшої успішної співпраці та приємних зустрічей!

26.05.2018
456287
645
остання редакція 11.07.2018
42265