День КНТЕУ - свято єднання поколінь

Активісти наукового клубу "Start in Science" Товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КНТЕУ під керівництвом викладачів кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Надії Юріївни Чикун та Богдана Кириловича Пасальського в межах заходів до Дня університету-2018 провели: англомовний презентаційний тренінг "Step in Science" (координатор цієї події Ярослава Доусодил), майстер-клас "Визначення вмісту нітратів в полуниці" (представила Єлизавета Каіка), презентації досягнення цілей концепції сталого розвитку.

З презентацією діяльності наукового клубу для гостей: випускників КНТЕУ, майбутніх абітурієнтів, викладачів різних кафедр, ознайомив координатор НК "Start in Science" Олександр Долід.

Впродовж 4 годин панувала атмосфера конструктивної взаємодії команди наукового клубу та гостей, яких єднало свято торжества науки в рідній Аlma mater. Дуже зворушливими були зустрічі з випускниками 70-80-х років, що приємно вразило молодих студентів. Приємно зазначити, що випускники КНТЕУ, які сьогодні вже займають престижні посади, мають значний досвід професійній діяльності, були дещо здивовані змінами в навчальній та науковій роботі студентів, які вони презентували під керівництвом викладачів.

День КНТЕУ - це і День відкритих дверей. Відбулися зустрічі з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, які виявляли щиру зацікавленість перспективі вступу до нашого університету, ставили питання щодо навчання та вибору майбутньої спеціалізації. Активісти клубу в індивідуальному порядку надавали вичерпні відповіді.

День КНТЕУ - це чудова нагода для нашої спільноти продемонструвати знання, навички, досягнення; набути нового досвіду, відчути атмосферу єднання поколінь.

26.05.2018
остання редакція 02.06.2020