"Фанатський корпус 37, 7" потрапили до ¼ фіналу Слобожанської Ліги Сміху!

У Харкові відбулася 1/8 фіналу четвертого сезону Слобожанської Ліги Сміху, у якому взяла участь команда КНТЕУ "Фанатський корпус 37,7" на чолі з Іваном Жорноклеєм та натхненником команди – асистентом кафедри банківської справи ФФБС Тетяною Федорівною Сундук.

Перші щасливчики сезону вже визначилися: як і очікувалося, за вихід в 1/4 фіналу, розгорнулася справжня боротьба, причому, тренери не шкодували ні новачків, ні, здавалося б, фаворитів сезону.

Наша команда "Фанатський корпус 37,7" брала участь конкурсі "Полотно" та у музикальному батлі із залом, а за результатами першої відповіді останнього пройшли далі!

Отже, в 1/4 змагань 28 травня потрапили:

• Жіноча збірна Бездрика (Бездрик), наставник: Яна Бойко
  • Юмор среднего возраста (Москва), наставник: Роман Набоков
  • Все красиво (Полтава), наставник: Ельдар Кабіров
  • Вечерние Сумы (Суми), наставник: Олег Свищ
  • Fazzers (Полтава), наставник: Яна Бойко
  • Фанатский корпус 37,7 (Киів), наставник: Роман Набоков
  • Сутулая собака Джеки Чан (Харків), наставник: Ельдар Кабіров
  • Ветераны космических войск­ (КОП), наставник: Олег Свищ

Хто ж переможе? Хто стане кращим? Хто вийде в півфінал сезону? Відповіді на всі ці питання можна буде почути 24 вересня на сцені ХНАТОБу у Харкові. А ми ж будемо вболівати за нашу команду! Нехай хлопцям поміхається вдача, журі та уся глядацька зала!

остання редакція 31.05.2018