logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Представники КНТЕУ взяли участь у І Міжнародному конгресі з прав людини (м. Жешув, Польща)

Загальна інформація

Завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, д.ю.н., професор Т. О. Гуржій, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, к.ю.н. А. В. Гуржій у складі української делегації взяли участь у І Міжнародному конгресі з прав людини, який відбувся на базі Інституту політичних наук Жешувського університету (Польща).

Основна увага учасників конференції була прикута до питань розвитку міжнародного та національного законодавства захисту прав людини, розбудови механізмів реалізації та захисту громадянських права, дотримання прав людини в умовах гібридної війни, налагодження міжнародного співробітництва в правозахисній та правоохоронній сферах.  

Виступи представників КНТЕУ, які були присвячені проблемам захисту прав людини на тимчасово непідконтрольних територіях України, викликали неабиякий інтерес з боку зарубіжних колег та стали предметом широкого обговорення.

Крім того, у рамках заходу з представниками Жешувського університету було досягнуто домовленості щодо поглиблення співпраці у сфері обміну студентами та викладачами, спільних публікацій та участі у європейських грантових програмах.

26.05.2018
42265
703
остання редакція 30.05.2018
42265