Інтерактивна зона "Готельєр+Ресторатор = Гостинність" на День університету

В рамках Дня університету та Дня відкритих дверей кафедра готельно-ресторанного бізнесу для майбутніх абітурієнтів і гостей університету підготувала інтерактивну зону "Готельєр+Ресторатор = Гостинність".

За підтримки центру Дистанційного навчання відвідувачі мали змогу в режимі он-лайн пройти бліц-тестування та дізнатися на скільки вони готові стати готельєром чи ресторатором. Цікаві інтеративні питання привабили не тільки абітурієнтів, але і їх батьків, які із задоволенням взяли участь у заході. За результатами тестування кожен учасник отримав відповідний сертифікат.

26.05.2018
остання редакція 11.07.2018