День гостинності від кафедри товарознавства та митної справи факультету торгівлі та маркетингу

Кафедра товарознавства та митної справи факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ гостинно відчинила двері для учнів 10-х класів гімназії "Діалог", м. Київ.

Учні школи разом з доцентом кафедри Андрієвською Людмилою Валентинівною 24 травня 2018 року відвідали навчальні аудиторії, лабораторії з дослідження якості та безпечності непродовольчих товарів та харчових продуктів, бібліотеку, лекційні аудиторії.

Майбутніх абітурієнтів вразили навчальні аудиторії, спортивні манежі, а також територія університету, Біг-Бен та Ейфелева вежа.

остання редакція 11.07.2018