logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит ректора А. А. Мазаракі до Краківського економічного університету: продовження співпраці у чотирьохсторонньому форматі

Загальна інформація

З нагоди ювілейної міжнародної науково-практичної конференції Краківській економічний університет з відвідав ректор Анатолій Антонович Мазаракі. В роботі дводенноі конференції взяли участь кілька десятків науковців з університетів 9 країн Європи. КНТЕУ представив сім доповідей, які будуть оприлюднені у двох наукових збірниках за результатами конференції. На пленарному засіданні були представлені доповіді професора А. А. Мазаракі та докторанта Г. В. Дугінець, які викликали жваві дискусії та обговорення.

В межах візиту відбулися традиційні перемовини ректора Анатолія Мазаракі та ректора польського партнера Анжея Хохула, в яких брали учать також декани факультетів та завідуючі кафедрами КЕУ зацікавлені у двосторонній співпраці. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про продовження у наступному навчальному році двосторонньої програми європейського фінансування Еразмус+ "Академічна мобільність".  Вона зокрема передбачає обмін студентами та викладачами обох закладів вищої освіти.

Також було обговорено організацію у жовтні місяці цього року чотирьохстороннього симпозіуму в Університеті Мессіни (Італія).

Таким чином, ректор везе з собою нову угоду щодо продовження співпраці у чотирьохсторонньому форматі: КНТЕУ, КЕУ (Польща), Університет Мессіни (Італія) та Університет м. Крагуєвац (Сербія).

31.05.2018
42265
1264
остання редакція 01.06.2018
42265