СК "Меркурій" переміг у XVII чемпіонаті України з футболу серед ЗВО

XVII чемпіонат України з футболу серед ЗВО ознаменувався для СК "Меркурій" - збірної Київського національного торговельно-економічного університету - отриманням титулу  триразового чемпіона.

Вирішальна гра сезону відбулася на стадіоні імені Баннікова 31 травня 2018 року.

У напруженій боротьбі з ФК "Кременець Академія" меркурівці КНТЕУ вибороли перемогу – підтвердили своє звання!

Жовті та червона картки від арбітра не зупинили запал команди. У першому таймі Марченко Артем відкрив рахунок, проте у другому, хлопці отримали відповідь у свої ворота. Основний час завершився рахунком "1:1".

Інтрига трималася до останньої секунди, вболівальники палко підтримували своїх фаворитів. Серія пенальті визначила переможця.

Окремою приємністю сезону стало оголошення найкращих гравців:

Найкращий голкіпер – капітан команди Міхєєв Дмитро.

Найкращий бомбардир – Труський Владислав.

Підопічні Олексія Яценко довели, що саме вони гідні носити звання чемпіона України серед студентських команд закладів вищої освіти.

Вітаємо хлопців!

Бажаємо перемоги у матчі вищої ліги ФАСК що відбудеться 7 червня на стадіоні "Динамо" ім. В. В. Лобановського.

31.05.2018
остання редакція 31.05.2018