logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ учасник виставки-презентації промислової продукції, наукових та науково-технічних досягнень "Зроблено в Києві"

Загальна інформація

У Міжнародному виставковому центрі м. Києва відбулася щорічна виставка-презентація промислової продукції, наукових та  науково-технічних досягнень "Зроблено в Києві", спрямована на розвиток економіки столиці та держави загалом.

У виставці 5 червня 2018 року взяли участь майже 300 столичних підприємств різних галузей та науково-дослідницьких організацій, провідних закладів вищої освіти.

Київський національний торговельно-економічний університет взяв активну участь у заході, презентуючи наукові здобутки якнайширшій аудиторії.

Кафедра інженерно-технічних дисциплін представила свої наукові розробки: прилад MIG-1.3 (дозволяє визначати теплофізичні властивості харчових продуктів та моделювати їх зміни у процесі термічної обробки), створений групою науковців кафедри під керівництвом доцента кафедри Шаповал С. Л.; зразки кондитерських виробів "ЕКО" оздоровчого призначення, технологію виготовлення яких захищено патентом (презентацію провели Науковці кафедри О. П. Шинкаренко і Н. М. Плешкань).

Відвідувачі виставки отримали нагоду ознайомитися з науковими, навчально-методичними виданнями університету, його досягненнями у сфері інтелектуальної власності.

Виняткову зацікавленість присутніх  викликали продукт для ентерального харчування "Реабілакт", пластівці зі спельти та кондитерські вироби (мафіни) "ЕКО", виготовлені з них, зразки паперу. Кондитерська майстерність, а саме авторська методика декорування цукровими квітами, не залишила байдужим жодного відвідувача.

Науковці університету також взяли участь у засіданні круглого столу "Експортний потенціал міста Києва – реалії та нові можливості", який проходив у рамках виставки.

За участь у виставці-презентації промислової продукції київських виробників Київський національний торговельно-економічний університет нагороджено дипломом учасника.

Дякуємо організаторам і учасникам виставки!


Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація висловлює подяку науковцям КНТЕУ за активну участь у виставці-презентації промислової продукції київських виробників "Зроблено в Києві" та за цікаво та якісно представлену продукцію та наукові розробки.

05.06.2018
42265
1575
остання редакція 11.07.2018
42265