Чергова феєрична перемога СК "КНТЕУ-Меркурій" на фінальному матчі розіграшу Кубку м. Києва з футболу

На стадіоні "Динамо" ім. В. Лобановського відбувся фінал Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва (ФАСК). У цьому сезоні до фіналу дійшли найдостойніші та найсильніші команди: команда Київського національного торговельно-економічного університету "Меркурій" та команда Київського університету ім. Б. Грінченка.

Матчу передувала церемонія відкриття свята, на якій були присутні заступник Міністра освіти і науки України – Греба Роман Володимирович, голова Київської організації профспілки працівників освіти і науки України Яцунь Олександр Михайлович, відомий український футболіст, тренер, нападник київського "Динамо", Майстер спорту міжнародного класу, Заслужений майстер спорту СРСР – Євтушенко Вадим Анатолійович та президент Футбольної асоціації студентів м. Києва – Місюра Видим Ярославович. Після вітальних слів, кращі студенти з обох університетів-фіналістів вшанували пам’ять видатного тренера Валерія Васильовича Лобановського урочистим покладанням квітів до його пам’ятника. Від КНТЕУ таку почесну місію виконали найсильніша людина України,  переможець міжнародних змаганнь серед найсильніших людей світу "Arnold sports Festival-2018" Новіков Олексій та чемпіонка України з легкої атлетики Шкурко Вікторія.

По завершенні урочистостей розпочався сам матч, основний час якого завершився за рівної гри та рахунку 0:0, тому доля переможця була вирішена в серії післяматчевих пенальті, у якій "Меркурій" здобув перемогу з рахунком 5:4 і четвертий рік поспіль став володарем Кубку столиці серед студентських команд ЗВО.

Це свято спорту та гра двох кращих студентських команд столиці викликали інтерес більш ніж у 5 000 уболівальників і представників студентства столиці, серед яких були відомі спортивні діячі. На матч завітали голова Національного олімпійського комітету України, шестиразовий чемпіон світу, чемпіон Олімпійських ігор – Сергій Назарович Бубка, віце-президент УЄФА – Григорій Михайлович Суркіс та головний тренер національної студентської збірної України – Анатолій Іванович Бузнік.

На спортивному святі 7 червня були присутні спортсмени, представники органів державної влади, викладачі ЗВО та більш ніж 5000 уболівальників, які підтримували свої університети.

Жага перемоги, щире бажання отримати чемпіонство в ім’я свого улюбленого університету та підтримка вболівальників на чолі з ректором Анатолієм Антоновичем Мазаракі допомогли нашим хлопцям отримати блискучу перемогу та стати вже вчетверте чемпіонами Києва з футболу серед закладів вищої освіти. Усі вболівальники мали унікальну можливість спостерігати емоційну гру та насичений поєдинок між найсильнішими командами київського студентського футболу.

Яценко Олексій Валентинович – тренер команди – доклав неабияких зусиль для того, щоб підготувати наших хлопців до такої гри і, як бачимо, результат команди виправдав себе. Кращим гравцем зі складу нашої команди було визнано капітана СК "Меркурій" Дмитра Міхєєва.

Офіційним партнером ФАСК стала TM "Parimatch", партнерами також виступили: АБ «Укргазбанк», «Українська страхова група», Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, а генеральним інформаційним партнером став Х-спорт, інформаційний партнер – Sport.ua

Вітаємо чемпіонів та пишаємося ними! Бажаємо ще більше феєричних перемог на славу Альма-матер!

остання редакція 02.06.2020
Vega