Реалії співпраці КНТЕУ та Департаменту кіберполіції Національної поліції України

Представники Київського національного торговельно-економічного університету, а саме викладачі кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, відвідали Департамент кіберполіції Національної поліції України в рамках договору про співпрацю.

Під час зустрічі 12 червня 2018 року було обговорено питання:

• вивчення потреб професійного середовища, запитів роботодавців;
  • удосконалення існуючих освітніх програм "Інженерія програмного забезпечення" та "Кібербезпека";
  • розробки освітніх програм та  стандартів спеціальностей вищої освіти КНТЕУ "Інженерія програмного забезпечення" та "Кібербезпека";
  • видів, форм, засобів навчання.

Особливе значення було приділено практичній підготовці студентів, формуванню професійних та інших компетентностей майбутніх фахівців, оскільки зараз студенти КНТЕУ 3 курсу напряму "Програмна інженерія" проходять практику саме в Департаменті кіберполіції Національної поліції України під керівництвом Заступника начальника Департаменту кіберполіції,  начальника управління протидії злочинам у сфері інтелектуальної власності та господарської діяльності, полковника, кандидата політичних наук Чубаєвського Віталія Івановича.

У наших студентів є реальна можливість активно долучитись до  основних завдань Департаменту кіберполіції Національної поліції України, а саме – брати участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики щодо попередження та протидії кримінальним правопорушенням, механізм підготовки, вчинення або приховування яких передбачає використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку.

12.06.2018
остання редакція 11.07.2018