Найкращий гуртожиток КНТЕУ за підсумками 2017/2018 н.р

У той час, коли студенти КНТЕУ успішно складають сесію, рада студентського самоврядування не перестає працювати і дивувати своїми досягненнями. Що ж цікавого трапилося у найвідповідальніший місяць навчального року?

Дирекція студентського містечка разом з адміністрацією університету щорічно проводить конкурс на найкращий гуртожиток КНТЕУ, метою цього заходу є залучення студентів до покращення умов їх проживання. Для справедливого оцінювання розроблено ряд критеріїв, за якими визначають переможця, зокрема: наявність стенду з основними нормативними документами щодо проживання в гуртожитку, організація необхідного перепускного режиму, підтримка необхідного санітарного стану гуртожитку, інтер’єр, художнє оформлення фойє, дотримання правил з техніки протипожежної безпеки та робота рад студентського самоврядування. Найцікавішою частиною перевірки для кожного мешканця є визначення найкращої кімнати в кожному гуртожитку КНТЕУ.

12 червня 2018 року було проведено конкурс-огляд всіх гуртожитків КНТЕУ (за вищезазначеними критеріями) комісією у складі: дирекції студентського містечка - директор Последнік Ірина Михайлівна,  заступник директора студентського містечка Сиса Олена Володимирівна; заступників деканів з навчально-виховної роботи: ФФБС – Антонюк Олександр Андрійович, ФОАІС – Муковіз Василь Степанович, ФМТП – Гончарова Юлія Анатоліївна, ФТМ – Комаха Володимир Олександрович; ФРГТБ – Дембіцька Олена Олександрівна; заступника голови РСС КНТЕУ з організаційних питань – Н .Колодко; комендант гуртожитку №1 – Шрамко Вадим Сергійович; завідувач гуртожитку №2 – Белешко Любов Федорівна; завідувач гуртожитку №3 – Скіба Надія Василівна; завідувач гуртожитку №4 – Базилюк Галина Іванівна; завідувач гуртожитку № 6 – Лозіцька Любов Леонідівна; голова РСС гуртожитку №1 – Євстратов Микола; заступник голови РСС гуртожитку №2 – Губатюк  Владислав;  голова РСС гуртожитку №3 – Гаврилюк Яна;  голова РСС гуртожитку №4 – Клименко Валентин; голова РСС гуртожитку №6 - Туз Вікторія. Кожен із гуртожитків боровся за першість, що свідчить про важливість проведення таких заходів. Незважаючи на конкуренцію між гуртожитками, атмосфера була приємною, надзвичайно радує дружній колектив КНТЕУ та налагоджена робота РСС усіх гуртожитків.

Отже, який гуртожиток буде прикладом для усього студмістечка впродовж наступного навчального року?

Відповідь шукайте за адресою: вул. Лобачевського, 23, де знаходиться найвіддаленіший гуртожиток КНТЕУ № 6. Зразковою стала кімната № 721, у якій мешкають зовсім юні, але вже такі "хазяйновиті" дівчата з 1 курсу ФФБС ( Кравченко Н. І.Кузьмич І. М. Кузьмич О. О., Кутузова В. С.Кучер К. В., Лущій Ю. М., Лісуха І. О. ). Ця кімната є яскравим прикладом для наслідування решті мешканців, адже за рік свого проживання у гуртожитку в них не було жодних порушень, а в журналі санітарного стану тільки  п’ятірки! Так тримати, дівчатка!

Найкращими і зразковими кімнатами в інших гуртожитках стали: гуртожиток №1 – кім. 510 дівчата з ФЕМП (Пащенко О. П. , Сімоненко І. В. , Петровська Д. О. , Скорозвон К. Г. , Лавринович О. В. , Рудницька Ю.П.), гуртожиток №2кім. 52/6 (Малько Г. Ю. ФТМ , Чайко І. М. ФТМ, Твердохліб Я. М. ФЕМП, Заславська В.С. ФМТП ), гуртожиток №3 – кім. 261 (Живодер Д. П. ФМТП, Закревський А. О. ФФБС, Болотний А. Ю. ФТМ, Гриценко В.О. ФЕМП, Грищенко А. Г. ФЕМП, Савинський І. О. ФМТП), гуртожиток №4кім. 9 (Коломієць Н.С. ФРГТБ, Чешик Г. В. ФРГТБ, Гриньова В. О. ФРГТБ, Клименко Г. Г. ФРГТБ, Сульдіна Ю. В. ФФБС, Ярмош Д. А. ФРГТБ). Слід зазначити, що найкращими стали кімнати, у яких проживають по 6 осіб. Отже, порядок у кімнаті може бути зразковим за будь-яких умов. Усе залежить виключно від мешканців, які там проживають!

Підбиваючи підсумки, залишається тільки привітати переможця та побажати підтримувати статус Найкращого гуртожитку КНТЕУ впродовж наступних років і отримати ще не один солодкий подарунок. Окрема вдячність - дирекції студмістечка та колективу РСС гуртожитку № 6 за найкращу організацію та роботу на найвищому рівні.

Д. Мельник,
голова інформаційного сектору гуртожитку № 6