Викладачі кафедри менеджменту взяли участь у семінарах з методики дистанційного навчання

Традиційно в університеті наприкінці 2-го семестру навчально-методичним відділом організовуються навчально-методичні семінари, у яких беруть участь викладачі різних кафедр та керівники підрозділів.

Цього разу вперше протягом 3-х днів, з 12 по 14 червня, викладачі кафедри менеджменту Ірина Федулова та Ірина Совершенна взяли участь в організованому навчально-методичним відділом спільно із Лабораторією дистанційного навчання КНТЕУ семінарі з дистанційного навчання.

Навчальний семінар проводив завідувач Лабораторії дистанційного навчання КНТЕУ Володимир Роганов, який ознайомив викладачів із методикою створення дистанційних курсів у програмному середовищі Moodle з використанням різноманітних прикладів, а також із сучасним програмним забезпеченням для їх створення. Учасники семінару ознайомилися зі структурою дистанційного курсу, видами ресурсів (теоретичні знання) та елементами курсу (практичні навички), навчилися керувати контентом, готувати навчально-методичні матеріали (лекції, презентації тощо) для публікації в курсі, засвоїли технологію створення тестів, а також виконали запропоновані завдання.

Дякуємо завідувачу ЛДН КНТЕУ Володимиру Роганову, а також фахівцям Тетяні Стратанович і Ользі Безверхій за надану можливість пройти підвищення кваліфікації з дистанційного навчання та отримати цінні навички!

остання редакція 11.07.2018