Розпорядження про призначення академічних стипендій Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам

Студентам закладів вищої освіти та аспірантам, які протягом навчального семестру показали високі досягнення в навчанні, громадській та культурно-масовій діяльності, було призначено академічні стипендії Кабінету Міністрів України.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман видав розпорядження призначити академічну стипендію Кабінету Міністрів України на II семестр 2017/2018 навчального року та аспірантам на 2018/2019 навчальний рік таким студентам:

• ДРЮК Анні Володимирівні
  • КРАСНОКУТСЬКІЙ Юлії Олегівні