Фестиваль сонячної енергії Abilities Solar

ЕКО КНТЕУ

16 червня активісти ЕкоКлубу КНТЕУ відвідали фестиваль сонячної енергії Abilities Solar на ВДНГ, що був організований громадською організацією еко-спрямування "Екодія".

Експерти Екодії розповіли відвідувачам про світовий тренд переходу на відновлювану енергетику та її переваги для України. Хедлайнером фестивалю Abilities Solar була Руслана, котра є послом відновлюваної енергетики в світі та Україні. Представники SolarGaps продемонстрували розроблені в Україні жалюзі, що генерують енергію від Сонця, а колеги з проекту Джоуль підбирали кожному найкращу пропозицію з монтажу сонячних станцій. На головній сцені відбулися лекції та відкриті обговорення питань відновлювальної енергії в Україні та світі.

Задум події Abilities Camp – дати українцям можливість перейти від теорії до практики використання відновлюваних джерел енергії, замість існуючих.

Активісти ЕкоКлубу висловлюють вдячність організаторам заходу та закликають всіх будти не байдужими у питанні захисту навколишнього середовища!

16.06.2018
остання редакція 19.06.2018