Лист вдячності від міжнародної аудиторської компанії "HLB Ukraine"

На ім’я ректора Анатолія Антоновича Мазаракі надійшов лист вдячності від міжнародної аудиторської компанії "HLB Ukraine".

У листі висловлюється повага та вдячність за висококомпетентний професіоналізм кадрів та залучення студентів, а саме: Петриної Ірини, Кошеля Олександра та Морякова Романа до стажування в компанії. Вони показали високий рівень підготовки за спеціальністю "Фінансовий аналіз та аудит".

Також компанія висловлює свою подяку за високий рівень теоретичної підготовки студентів завідувачу кафедри обліку та оподаткування Фоміній О. В., завідувачу кафедри фінансового аналізу та аудиту Назаровій К. О. та доценту кафедри фінансового аналізу та аудиту Комірній О. В.

Компанія висловлює готовність до подальшої співпраці, залучення студентів та сприяння професійному становленню фаховості випускників КНТЕУ і їх працевлаштуванню.

20.06.2018
остання редакція 02.07.2018