logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лист вдячності від Футбольної асоціації студентів м. Києва

Загальна інформація

Футбольна асоціація студентів м. Києва від імені президента Місюри Вадима Ярославовича висловлює глибоку повагу та вдячність Мазаракі Анатолію Антоновичу за сприяння в розвитку фізичної культури і спорту серед студентської молоді та активну участь СК "КНТЕУ-МЕРКУРІЙ" у спортивних заходах Футбольної асоціації студентів м. Києва.

У листі наголошується, що команда СК "КНТЕУ-МЕРКУРІЙ" продемонструвала якісну гру за підсумками сезону 2017/2018 рр. та здобула ІІ місце в Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО.

Футбольна асоціація студентів м. Києва висловлює подяку Шаповал Світлані Леонідівні – проректору з науково-педагогічної роботи, Гамову В’ячеславу Георгійовичу – завідувачу кафедри фізичної культури, Кладченко Марії Володимирівні – начальнику відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення, Яценко Олексію Валентиновичу – старшому викладачу кафедри фізичної культури за активну участь у проведенні змагань.

Футбольна асоціація висловлює готовність до подальшої співпраці, зокрема в активному залученні студентської молоді до спорту.

21.06.2018
433884
1022
остання редакція 02.07.2018
Vega