Лист вдячності від Футбольної асоціації студентів м. Києва

Футбольна асоціація студентів м. Києва від імені президента Місюри Вадима Ярославовича висловлює глибоку повагу та вдячність Мазаракі Анатолію Антоновичу за сприяння в розвитку фізичної культури і спорту серед студентської молоді та активну участь СК "КНТЕУ-МЕРКУРІЙ" у спортивних заходах Футбольної асоціації студентів м. Києва.

У листі наголошується, що команда СК "КНТЕУ-МЕРКУРІЙ" продемонструвала якісну гру за підсумками сезону 2017/2018 рр. та здобула ІІ місце в Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО.

Футбольна асоціація студентів м. Києва висловлює подяку Шаповал Світлані Леонідівні – проректору з науково-педагогічної роботи, Гамову В’ячеславу Георгійовичу – завідувачу кафедри фізичної культури, Кладченко Марії Володимирівні – начальнику відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення, Яценко Олексію Валентиновичу – старшому викладачу кафедри фізичної культури за активну участь у проведенні змагань.

Футбольна асоціація висловлює готовність до подальшої співпраці, зокрема в активному залученні студентської молоді до спорту.

1940
остання редакція 02.07.2018