Представники КНТЕУ на Українсько-китайському економічному форумі

Торгово-промислова палата України виступила організатором Українсько-китайського економічного форуму, що проходив 4 липня 2018 року в ТПП України. Основною темою заходу визначено перспективи співробітництва в межах ініціативи "Один пояс - один шлях".

Офіційна делегація Китайської ради просування міжнародної торгівлі (China Council for the Promotion of International Trade), а також численна делегація з представників китайського бізнесу та китайських торгових організацій висловили свою зацікавленість в ознайомленні з українськими пропозиціями щодо інвестиційних проектів у різних сферах економічної діяльності, також розглядались питання налагодження зв’язків між українськими та китайськими науковцями щодо запровадження інноваційних проектів.

Форум відвідали директор Центру бізнес-тренінгу Кузьменко О. С. та доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, к.е.н. Лановська Г. І.

остання редакція 09.07.2018
Vega