Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе "Трансформація сучасної світосистеми"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНИХ ЕСЕ

ТРАНСФОРМАЦІЯ СУЧАСНОЇ СВІТОСИСТЕМИ

Шановні студенти!

Київський національний торговельно-економічний університет, реалізуючи свою місію: «Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь» та Українська асоціація зовнішньої політики, з метою виконання покладеної на неї місії – «Служити своєму народу в якості професіоналів у сфері публічної зовнішньої політики»

запрошують Вас взяти участь у

Всеукраїнському конкурсі студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми»

(далі – Конкурс)

Положення конкурсу

Мета Конкурсу – привернення уваги студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їх вирішення і втілення у практику діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України.

Конкурс проходитиме у два етапи:

перший етап – надсилання робіт до 10 жовтня 2018 року на електронну адресу: ufpa.konkurs@gmail.com;

другий етап – підведення підсумків Конкурсу та оголошення його переможців 17 жовтня 2018 року в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Для участі у Конкурсі приймаються роботи студентів закладів вищої освіти України з галузей знань:

«Міжнародні відносини», за спеціальностями: міжнародне право; міжнародні економічні відносини; міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;

«Журналістика», за спеціальністю – журналістика.

З умовами та порядком організації і проведення Конкурсу Ви можете ознайомитися в Положенні про проведення Конкурсу та в Інформаційному листі, що додаються.

05.07.2018
остання редакція 05.09.2018