logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти КНТЕУ вперше отримали дипломи Університету Центрального Ланкаширу

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 17 липня 2018 року відбулося вручення дипломів Університету Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія) студентам, які протягом 2017-2018 н.р. паралельно з навчанням у КНТЕУ проходили навчання у відповідному закладі вищої освіти на бакалаврській програмі "Міжнародні бізнес комунікації".

Співпраця КНТЕУ з цим провідним ЗВО Великобританії розпочалася ще у 2013 році.  Щорічно студенти та викладачі нашого університету проходять короткотермінове навчання в "Літній школі з вивчення англійської мови" Університету Центрального Ланкаширу. Влітку 2017 року в рамках програми ЄС Еразмус+ 9 викладачів, що читають лекції на бакалаврських та магістерських програмах англійською мовою викладання в КНТЕУ, підвищували кваліфікацію у Великобританії. Це дозволило їм не лише покращити рівень знань з професійної англійської мови, а й отримати міжнародні сертифікати, які засвідчують володіння англійською мовою на рівні В2.

На врученні дипломів були присутні представники Школи мови та глобальних досліджень Університету Центрального Ланкаширу, які привітали студентів КНТЕУ (Безсмертного Владислава, Григораш Анастасію, Златогорського Валентина, Мінгараєву Дарію, Рудікова Дмитра) з таким вагомим досягненням та побажали їм натхнення й успіхів у подальшому навчанні.

Під час перебування представників Університету Центрального Ланкаширу в КНТЕУ відбулися перемовини з ними, на яких  було підбито підсумки реалізації програми Еразмус+ КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" та обговорено можливості подальшої співпраці та, зокрема, реалізації програм подвійного дипломування.

17.07.2018
42265
2278
остання редакція 30.07.2018
42265