Скористайтеся можливостями вступу на спеціальність "Системний аналіз"!

Спеціальність "Системний аналіз" включена до Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка:

• при поданні заяв із пріоритетністю 1 та 2  буде застосовано Галузевий коефіцієнт, що дорівнюватиме 1, 02;
  • вступники, які закінчили підготовчі курси КНТЕУ отримають 10 додаткових балів до конкурсного балу.

Вступайте до КНТЕУ та  ставайте фахівцями які знають як організовувати та підтримувати діяльність будь-якої організації на всіх стадіях її життєвого циклу.

Приєднуйся до родини КНТЕУ!

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП 2018

Фахівці спеціальності «Системний аналіз» – еліта в усіх галузях світової та національної економіки (фінансовій, промисловій, торгівлі, аграрній сфері та ін.) і політиці. Їм гарантована високооплачувана робота, успішна кар’єра і забезпечене майбутнє!

Професія системного аналітика дефіцитна, тому випускники стовідсотково працевлаштовані.

В основі підготовки – володіння ІТ-технологіями та поглиблене вивчення  іноземних мов.

21.07.2018
остання редакція 02.06.2020