Семінар для фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Київській області

Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ організував проведення чергового семінару з питань запобігання корупції для 50 фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Київській області.

Лектор: Івасин Олександр Романович – канд. юрид. наук, начальник юридичного відділу КНТЕУ 26 липня 2018 року поділився знаннями та досвідом з учасниками семінару.

Особливий інтерес в аудиторії викликали питання електронного декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру, контролю за поданням декларацій, їх перевірки та моніторингу способу життя суб’єктів декларування.

26.07.2018
остання редакція 27.08.2018