logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Завідувачу кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ призначено іменну стипендію Верховної Ради України

Загальна інформація

Дешко Людмилі Миколаївні, доктору юридичних наук, доценту, завідувачу кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Верховною Радою України призначено іменну стипендію.

Іменні стипендії призначаються за результатами конкурсу найталановитішим молодим ученим, які проводять фундаментальні наукові дослідження та збагатили науку визначними здобутками.

Метою іменних стипендій Верховної Ради України є підтримка найталановитіших молодих учених України та створення додаткових можливостей і стимулів для проведення ними фундаментальних і прикладних наукових досліджень з пріоритетних напрямів науки, а також підвищення престижу наукових працівників та їх ролі в суспільстві, закріплення молодих учених у вітчизняних наукових установах, розвиток науки та науково-технічної діяльності, стимулювання інноваційного розвитку держави.

Дешко Л. М. сиситематично проводить фундаментальні наукові дослідження. У 2007 році Людмила Миколаївна була удостоєна стипендії Президента України, у 2012 році – Кабінету Міністрів України.

Постанова Верховної Ради України від 11.07.2018 р. №2502-VIII 

06.08.2018
42265
2774
остання редакція 27.08.2018
Vega