logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Алла Мазур оцінила роботу студентів КНТЕУ на літній практиці від "MCN Company" у Туреччині

Загальна інформація

Відома українська телеведуча Алла Мазур поділилася зі своїми підписниками новиною про вдалий відпочинок у Туреччині, зокрема завдяки професійному й приємному персоналу готелю: «Мала тут окремий кайф. Коли дзвониш на ресепшн турецького готелю, і на твою українську тобі відповідають… українською! Цим і в рідній країні не скрізь побалують)) Щось у світі таки міняється) А що світ цей справді тісний – ось вам доказ. Красуня поряд зі мною – guest relation Яна Олійник вчиться нині у Київському національному торговельно-економічному університеті, що і мій племінник…».

Алла Мазур висловлює захоплення професіональністю дівчини й ділиться: «На українок в guest relation тутешні менеджери мають просто молитися! Бо фору вони дають і самим туркам, і казахам, і росіянам, яких у персоналі тут теж вистачає. Так віртуозно і з усмішкою гасити будь-які конфлікти, як вміють наші – то окремий талант… Дякую, Яночко, Вам і Вашим колегам!».

Яна є студенткою ІІІ курсу ФЕМП і потрапила до Туреччини завдяки програмі літньої практики для студентів від "MCN Company" згідно з підписаним договором про співпрацю з університетом.

Дівчина розповіла, що набула для себе безцінних навичок комунікації й корисного досвіду спілкування з людьми: « Я жодного разу не пошкодувала, що поїхала туди. Тут я змогла покращити свою англійську, зараз мені легше знайти підхід майже до всіх гостей, легше знайти тему для розмови. Звичайно, коли спілкуєшся з багатьма людьми щодня, з людьми різних культур та національностей, то твій кругозір розширюється, та й світогляд змінюється».

14.08.2018
42265
3950
остання редакція 27.08.2018
Vega