Поповнення ешелону офіцерів запасу: студенти КНТЕУ склали присягу на вірність українському народові

Студенти КНТЕУ, які нині є офіцерами запасу, 18 серпня 2018 року склали присягу на вірність українському народові під час урочистих заходів на території Національного університету оборони України імені І. Черняховського, де вони й здобували військовий фах протягом двох років.

Загалом присягу склали 780 випускників із 48 вищих навчальних закладів з усієї України та здобули звання офіцера запасу за однією з 9-ти спеціальностей.

Під час урочистостей відбулися показові виступи з виконання стройових прийомів зі зброєю, демонстрація бойових прийомів без зброї та зі зброєю, ситуаційна демонстрація тактичних боїв за участю підрозділів механізованих військ, артилерії, піхоти, медичної допомоги та інших підрозділів.

Вітаємо випускників з гідним званням захисника Батьківщини!

Слава Україні!

Героям слава!