Конкурс проектів "2018 AGFUND INTERNATIONAL PRIZE"

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством закордонних справ України інформують щодо умов конкурсу "2018 AGFUND International Prize", оголошеного регіональною організацією "Програма розвитку країн Арабської (Перської) Затоки" з метою відзначення державних та приватних проектів, спрямованих на боротьбу із бідністю, соціальною відчуженістю, соціально-економічною маргіналізацією у всьому світі.

Проектна пропозиція повинна висвітлювати інноваційний та творчий підхід, вдосконалювати знання у галузі людського розвитку та їх належному управлінні, сприяти освіті та підтримці здоров’я. Грошовий фонд конкурсу становить 1 млн доларів США.

Заявки подаються шляхом заповнення форми онлайн до 30 листопада 2018 року.

Детальна інформація.

29.08.2018