Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

За результатами розгляду питань порядку денного під час засідання вченої ради КНТЕУ 30 серпня 2018 року було ухвалено відповідні рішення:

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Звіт проректора з наукової роботи Мельниченко С. В. за період дії контракту 2015-2018 рр.

Звіт схвалено

2.

Звіт головного бухгалтера КНТЕУ Олійник Н. І. про роботу за період дії контракту (вересень 2013 р. – серпень 2018 р.).

Звіт схвалено

3.

Про підготовку до 2018/19 навчального року.

4.

Внесення змін до Положення про організацію освітнього процесу студентів.

5.

Затвердження Положення про випускну кваліфікаційну роботу (проект).

6.

Затвердження Положення про надання матеріальної допомоги та заохочення здобувачам вищої освіти КНТЕУ (нова редакція).

7.

Внесення змін до Положення про переведення студентів на вакантні місця державного замовлення у КНТЕУ.

8.

Удосконалення організаційної структури (щодо Чернівецького торговельно-економічного інституту).

9.

Затвердження освітніх програм, навчальних планів, робочих навчальних планів, внесення змін до діючих робочих навчальних планів.

10.

Затвердження програм та робочих програм навчальних дисциплін, практик, кваліфікаційних екзаменів.

11.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання.

12.

Рекомендація до друку рукописів монографій, навчальних посібників.

13.

Затвердження зведеного плану проведення міжнародних, всеукраїнських та вузівських науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, олімпіад, конкурсів на 2019 р.

14.

Затвердження плану проведення лекцій видатними вченими та провідними фахівцями-практиками на ІІ півріччя 2018 р.

15.

Затвердження плану видання збірок статей студентів КНТЕУ, які здобувають освітній ступінь магістра на 2018/19 навчальний рік.

16.

Рекомендації до вступу до докторантури та призначення наукових консультантів.

17.

Затвердження індивідуальних планів наукової роботи докторантів.

18.

Звіти докторантів.

Звіти схвалено

19.

Звіт стипендіатів Кабінету Міністрів України.

Звіти схвалено

20.