Навчання за магістерськими програмами у Бізнес-школі «Ауденсія»

У межах угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Бізнес-школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція) оголошується набір на програму студентського обміну за спеціальностями «Міжнародний магістр з менеджменту» і «Медіа та комунікації» на другий семестр 2018-2019 н.р. Мова навчання – англійська або французька.

Навчання за семестровою програмою студентського обміну – безкоштовне. Витрати, пов’язані з перебуванням (проживання, харчування, транспорт та інше) – за власний рахунок студентів.

Основними вимогами є:

• навчання на першому році за освітнім ступенем «магістр» в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • бажана наявність сертифікату, який підтверджує рівень володіння англійською/французькою мовою щонайменше на рівні В2.

Претенденти на семестрове навчання за кордоном повинні подати до 21 вересня 2018 р. до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229, тел.: 531-48-36) заявку на участь.

06.09.2018
остання редакція 06.09.2018