Лист-подяка від Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти"

На адресу університету на ім’я ректора А. А. Мазаракі  надійшов лист-подяка від Асоціації українських виробників “Морозиво і заморожені продукти"  за підписом президента Асоціації І. І. Бартковського.

У листі висловлюються слова щирої вдячності, в тому числі й від Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім", співробітникам та студентам  КНТЕУ за участь у Фестивалі морозива на Європейській площі приуроченого до Дня Знань.

Зокрема за високий рівень організації та проведення культурної програми в рамках Фестивалю подяка висловлюється:

• Похилько Наталії Вікторівні - керівнику студії вокалу та сучасної музики

• учасникам художньої самодіяльності: Протасовій Ірині, Петрик Юлії, Бегджаняну Артуру, Вербі Анастасії, Кузьменко Кристині за високий рівень організації та проведення культурної програми в рамках Фестивалю морозива.

Також у листі висловлено сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Дякуємо партнерам за високу оцінку підготовки наших співробітників й студентів. Університет завжди сприяє розвитку культурно-мистецької діяльності, підтримує творчі й креативні плани молоді.

остання редакція 07.09.2018