Чи безпечні енергетичні напої, розповіла професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю в ефірі ТСН

Заборонити продаж енергетичних напоїв підліткам намагається британський прем’єр слідом за іншими європейськими країнами, які вже обмежили реалізацію штучних стимуляторів.

В Україні такий законопроект зареєстрували у Верховній Раді ще три роки тому, однак і досі не прийняли. Тож, що купують споживачі в яскравих баночках, розбиралась знімальна група ТСН разом з професором кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Оленою Володимирівною.

Переглянути сюжет

остання редакція 17.09.2018