Cтуденти ФФБС відвідали Державну податкову інспекцію в Дарницькому районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві

Cтуденти І курсу денної форми навчання факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ спеціалізацій "Податкова справа" та "Управління державними фінансовими ресурсами" відвідали Державну податкову інспекцію в Дарницькому районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

Представники Центру обслуговування платників Державної  податкової інспекції в Дарницькому районі 11 вересня 2018 року розповіли студентам про особливості діяльності фіскальних органів, розкрили зміст їх основних завдань та механізмів виконання. Було показано роботу системи обслуговування платників та надання адміністративних послуг, Єдиного вікна подання електронної звітності.

Студенти взяли активну участь у дискусії щодо визначення основних пріоритетів функціонування податкової служби, зменшення податкового навантаження та підвищення рівня податкової культури в суспільстві.

остання редакція 28.05.2019