Студенти І курсу ФФБС ознайомилися з майбутньою професією: екскурсія до компанії "АХА Страхування"

Студенти першого курсу факультету фінансів та банківської справи (спеціалізації "Страхування" та "Фінансове посередництво") 13 вересня 2018 року відвідали з екскурсією одного з провідних страховиків України "АХА Страхування". Під час екскурсії їх ознайомили з досягненнями та фінансовими показники компанії, умовами роботи співробітників та сучасними страховими продуктами, інноваціями в бізнес-процесах. На запитання студентів відповів директор Департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції АТ "СК "АХА Страхування"" Дмитро Шуляк.

Такі зустрічі й реальні приклади з практики завжди викликають інтерес у молоді, орієнтують на професійне навчання та підтверджують правильно зроблений вибір у КНТЕУ – ФФБС.

остання редакція 28.05.2019