logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзне практичне заняття з дисципліни "Готельна справа": готельно-ресторанний комплекс "Бабусин Сад" зустрів майбутніх фахівців

Загальна інформація

За ініціативою кафедри готельно-ресторанного бізнесу та Центру розвитку кар’єри КНТЕУ проведено виїзне практичне заняття з дисципліни "Готельна  справа" для студентів ІІ курсу спеціалізації "Готельний і ресторанний менеджмент" у готельно-ресторанному комплексі "Бабусин Сад".

У практичних умовах студенти дослідили можливості розміщення туристів у номерах різних категорій, дізнались про дизайнерські рішення інтер’єру номерного фонду на основі екологічних матеріалів, види ресторанного сервісу,  асортимент додаткових послуг різного спрямування.

За результатами виїзного практичного заняття студенти здобули вагомі  практичні  знання.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу висловлює подяку керівництву готельно-ресторанного комплексу "Бабусин Сад" за змістовне виїзне практичне заняття.

Зустріч із представниками комплексу виявилася корисною й плідною, адже Центр розвитку кар’єри КНТЕУ отримав нових партнерів щодо подальшої співпраці та проходження практики студентами.

13.09.2018
42265
787
остання редакція 28.05.2019
43220