Студенти І курсу ФОАІС відвідали з екскурсією Міністерство фінансів України

Студенти першого курсу факультету обліку, аудиту та інформаційних систем відвідали з екскурсією державні органи, які формують методологічні засади регулювання бухгалтерського обліку.

Під час екскурсії 13 вересня 2018 року студентам розповіли про особливості діяльності Міністерства фінансів України, розкрили зміст його основних функцій та завдань, пояснили взаємозв’язок між державою та підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності.

Зустріч справила враження на студентів та посилила запал до навчання.

остання редакція 28.05.2019