Лекція-дискусія "Споживацтво в сучасному світі: згубна залежність чи невідворотна реальність?"

1 жовтня 2018 року об 11:50 в аудиторії А-409 з ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених відбудеться лекція-дискусія на тему: "Споживацтво в сучасному світі: згубна залежність чи невідворотна реальність?". Лектором виступить Ханс-Вольфф Граф, - психолог, фінансист, економіст (Мюнхен, Німеччина) з асистентом-перекладачем Анастасією Сидоренко, студенткою Мюнхенського технічного університету.

Запрошуються усі бажаючі!

остання редакція 17.09.2018