logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Команда "ТРОС" на Міжнародному екологічному форумі-2018 у КМДА від ICC Ukraine

Загальна інформація

Команда "ТРОС" (Творче рекламне об’єднання студентів кафедри журналістики та реклами КНТЕУ) як волонтери-помічники відвідала важливий захід "Міжнородний екологічний форум-2018", що відбувся 14 вересня у визначному місці Києва - Київській міській державній адміністрації. З перших хвилин захід вражав масштабом, значимістю та розмаїттям ідей. 

Що ж таке Екофорум? - Це конференція на якій зібрались представники Уряду, науковці, винахідники, підприємці та просто небайдужі люди, які дбають про навколишній світ та його екологію.

На форумі обговорювали безліч питань щодо демографічного стану України. Нині середня тривалість життя людини в країні становить 65 років, у той час як в Японії - 85. Тому обговорювали безліч питань які зможуть знівелювати та зменшити таку вражаючу різницю. Говорили про переробку відходів, раціональне використання природних ресурсів, екологічне ставлення до побуту, виробництва, рітейлу та на інші екологічні теми.

Першою, хто привітав усіх присутніх, була Паата Дженелідзе - менеджер портфеля проектів сектора енергетики та навколишнього середовища програми розвитку ООН в Україні.

Настільки важливі проблеми суспільства своєю привітністю і посмішкою підтримувала відома співачка Руслана, яка виступала за те, щоб перевести Україну на нову сходинку під назвою "ЕКО".

Звичайно ж, команда "ТРОС" була рада не тільки дізнатися про такі нагальні проблеми сьогодення, але і допомогти в організаційних питаннях форуму - реєстрація, збір підписів за резолюцію і просто спілкування з учасниками.

Організатори форуму зазначили, що "ТРОС" виявився не просто волонтерами, а фактично співорганізаторами заходу! А ми готові брати участь у таких цікавих і важливих подіях і надалі!

14.09.2018
42265
885
остання редакція 28.05.2019
42265