Всесвітній день прибирання

ЕКО ДТЕУ

15 вересня відзначається всесвітній день прибирання. Україна, разом із 150 країнами, не перший рік приймає участь у проведенні наймасштабнішого прибирання. Головним організатором даного дійства виступила громадське організація "Let's do it Ukraine", яка і залучила українців до проведення цього екологічного заходу.
  Активісти ЕкоКлубу КНТЕУ прийняли участь у прибиранні, яке проводилось за підтримки міських адміністрацій, громадських та приватних організацій. Прибирання охопило набільші локації громадського відпочинку у 16 найбільших містах України.
  Метою даного заходу було не лише прибирання сміття, а розвиток еко-мислення населення, як розуміння важливості збереження навколишнього середовища і єднання людини із природою.
  ЕкоКлуб КНТЕУ висловлює вдячність організаторам даного заходу та закликає всіх до дбайливого відношення до природи і навколишнього середовища!

15.09.2018
остання редакція 17.09.2018