Cтуденти ФТМ відвідали ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"

Cтуденти І курсу денної форми навчання ОС "магістр" факультету торгівлі та маркетингу спеціалізацій "Товарознавство і комерційна логістика" та "Організація оптової та роздрібної торгівлі" разом із доцентом кафедри товарознавства та митної справи Осієвською В. В. відвідали ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ".

Представники найпотужнішого в Україні органу з оцінки відповідності 19 вересня 2018 року поділились досвідом своєї діяльності щодо участі в адаптації законодавства України до європейського, впровадженні директив Нового підходу, гармонізації національних стандартів із міжнародними та європейськими.

Студенти взяли активну участь у дискусії щодо усунення технічних бар’єрів в торгівлі та можливостей виходу українського бізнесу за рамки внутрішнього ринку.

19.09.2018
остання редакція 28.05.2019