Кафедра обліку та оподаткування провела День гостинності для студентів Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, з яким КНТЕУ має довготривалі дружні стосунки.

Перед студентами 17 вересня 2018 року виступили викладачі кафедри обліку та оподаткування, кафедри публічного управління та адміністрування та кафедри фінансів, які розповіли про спеціальності, за якими здійснюється підготовка  фахівців у КНТЕУ про особливості майбутньої вступної кампанії, правила прийому до університету та особливості студентського життя.

Також для них була проведено майстер класи та екскурсія по навчальних корпусах, спортивних  майданчиках,  бібліотеці.

Студенти виявили надзвичайну зацікавленість щодо всіх  факультетів,  спеціальностей, форм навчання та були вражені професіоналізмом викладачів, матеріально технічною базою університету, науковими та навчальними фондами бібліотеки, закладами харчування.

Сподіваємось, ця зустріч допоможе студентам коледжу правильно обрати свою майбутню професію. Чекаємо на них у КНТЕУ!

16.09.2018
остання редакція 28.05.2019